Lift 2" tylne podkładki

Bubu
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2018, 14:18

Lift 2" tylne podkładki

Post autor: Bubu »

Chcialbym dopasowac tylne podkładki pod sprężyny (+2") - dopasować- bo nie moge nigdzie dokupic. Czy wie ktos moze z czego mogły by pasować? Czy moze zna ktos mniej wiecej wymiary tych podkładek??
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Lift 2" tylne podkładki

Post autor: WieRcik »

Kupisz w Deuter Olkusz , tutaj masz komplet ale same tyły spokojnie kupisz osobno https://poliuretany.olkusz.pl/pl/p/LIFT ... ./23110692
Obrazek
rozal666
Posty: 58
Rejestracja: 25 lis 2021, 15:51

Re: Lift 2" tylne podkładki

Post autor: rozal666 »

Te podkładki można zastosować dodatkowo do sprężyn i amorów lift 2 ?? czy amorki będą zbyt krótkie wtedy??
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Lift 2" tylne podkładki

Post autor: WieRcik »

Jak rozumiem chcesz mieć 4"? Do 2" dobrze jest dać amory od Durango albo od Hiluxa, zależy jaką sztywność zawiasu chcesz mieć, jak do 4" to trzeba przedłużki zrobić, z tym że nie możesz z tym przesadzić bo Ci sprężyny powypadają.
Obrazek
MatKJ
Posty: 61
Rejestracja: 20 maja 2020, 09:40

Re: Lift 2" tylne podkładki

Post autor: MatKJ »

Tutaj gość tłumaczy jakie zrobił przeróbki przodu, żeby ogarnąć taki duży lift: https://youtu.be/PNONghCGn-I
KAZIK
Posty: 49
Rejestracja: 14 lip 2019, 11:16

Re: Lift 2" tylne podkładki

Post autor: KAZIK »

Na pewno zrobił ten lift ale tylko dla filmiku, może da się na tym jeździć po czarnym ale przy tym co on zrobił praktycznie nie ma skoku zawieszenia w dół, chyba obniżył belkę , dał podkładki pod amortyzator i górne sworznie - te z kolei nie tylko obniżają sworzeń ale przy skoku w dół zaraz opierają się o sprężynę a sworznie są przesunięte na zewnątrz bo wahacze są lekko wygięte w miejscu mocowania sworznia i to rozwala całą geometię, trzeba poszerzyć w belce otwory mocujące wahacze bo w oryginale nie dają rady - to co zrobił wygląda ok, ale nie do jazdy - wiem bo to przerabiałem i z braku czasu skończyło się tym że wrzuciłem tylko blokadę na przód i powróciłem do oryginału, mam drugą belkę i na wiosnę w miarę wolnego czasu będę z tym walczył :)
ODPOWIEDZ