Który lift wybrać efs vs lovells

KAZIK
Posty: 49
Rejestracja: 14 lip 2019, 11:16

Re: Który lift wybrać efs vs lovells

Post autor: KAZIK »

Mam pytanie do tych co mają LOVELLSA,
Zrobiłem lift na spężynach lovellsa , po 2 miesiącach padła lewa strona, zareklamowałem i po interwencji rzecznika dostalem zrot pieniędzy :)
Kupiłem 2 komplet w innej firmie i po 4 miesiącach znowu padła lewa strona, sprężyny standardowe - chyba one są + 50 kg, auto bez wyciągarki itd,,, lewa strona siadła 3 cm,
I pytanie czy miałem pecha czy może kupić cos innego, EFS, IRONMANN
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Który lift wybrać efs vs lovells

Post autor: WieRcik »

EFS i IM to jeszcze większy badziew niż Lovells , mnie po roku pękła tylna sprężyna z Lovellsa HD to kazali mi tylko zrobić zdjęcia na aucie i po dwóch dniach dostałem dwie nowe sztuki i jeżdżą do dzisiaj , potem taka sytuacja była z amortyzatorem od tej sprężyny bo go prawdopodobnie uszkodziła i też fotka i pod dwóch dniach nowy amor , kupowałem w Escape ale za to przednie amory kupowałem w Tarmocie , bo Escape już nie miał , no i tam to była droga przez mękę żeby odzyskać kasę , bo Escape uznał reklamację za zasadną. U mnie trzymają wymiar bez problemu.
Obrazek
KAZIK
Posty: 49
Rejestracja: 14 lip 2019, 11:16

Re: Który lift wybrać efs vs lovells

Post autor: KAZIK »

Pierwszy kpl kupiłem w MP 4x4 i tam był problem a potem kupiłem też w Escape i tak jak mówisz , zrobiłem foty z miarką i po 1,5 tyg uznali reklamację, znajomy w WK też ma Lovellsy i po pół roku też siadła mu lewa strona
Ale jak mówisz że tamte są gorsze to nie będę kombinował tylko zostaję przy Lovellsie
Dzieki
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Który lift wybrać efs vs lovells

Post autor: WieRcik »

Może wrzuć MD zamiast standardowych.
Obrazek
KAZIK
Posty: 49
Rejestracja: 14 lip 2019, 11:16

Re: Który lift wybrać efs vs lovells

Post autor: KAZIK »

Też o tym pomyślałem ale boję się że będzie za twardy i będzie podskakiwał jak zostanę przy standardowych to najwyżej później można dołożyć podkładkę pod amortyzator żeby wyrównać wysokość, lewa strona auta jest ponoć cięższa, dodatkowo z lewej w bagażniku mam butlę z gazem - okrągłą 60l , i to może też trochę robi swoje
ODPOWIEDZ