Regulamin działu POWITALNIA

Awatar użytkownika
Patryk997
Posty: 81
Rejestracja: 11 mar 2018, 21:04

Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: Patryk997 »

Witajcie sympatycy marki JEEP, w szczególności naszego KoJota :D

Powitalnia to miejsce, w którym każdy nowo zarejestrowany użytkownik winien napisać kilka słów o sobie:

- jak masz na imię,
- skąd jesteś,
- jaki model KJ,
- czym się interesujesz,
- itd.

:!: W tym dziale NIE:

- zadajemy pytań technicznych,
- pytamy o pomoc,
- umieszczamy ogłoszeń sprzedam/kupię/zamienię

DO TEGO SŁUŻĄ POSZCZEGÓLNE DZIAŁY :D
KJ 02' 2.5 CRD LIMITED


www.jeepkj.pl
Grzegorz
Posty: 2
Rejestracja: 07 gru 2019, 16:17

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: Grzegorz »

Witam forumowiczów. Mam na imię Grzegorz, mieszkam na obrzeżach Gostynińsko Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Jestem szczęśliwym posiadaczem Jeepa Cherokee KJ z 2007 roku a napędza go diesel 2.8. Jest to mój pierwszy samochód terenowy i brak mi obycia z tematem. Od 30 lat jeżdżę na motocyklach i pora zakosztować innych przyjemności. Dziękuję za przyjęcie do zacnego grona


//Edit:
Proszę założyć nowy post w powitalni
Patryk997
PawelSWIATEK
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 22:18

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: PawelSWIATEK »

Hej, dziękuję za przyjęcie do grupy. Posiadam cherokee kj 2,8crd :) Jestem z północnej wielkopolski. Wychodzi że za późno znalazłem to forum bo właśnie montowany jest Ironman 2" he he he he Pozdrawiam serdecznie :)
Lewcio69
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2021, 13:06

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: Lewcio69 »

Cześć chciałbym się przywitać na forum. Jeżdżę na codzień Suzuki GV II i w planach mam wymianę samochodu na Jeep Cherokee KJ. Auto jako drugie, na codzień i do turystyki terenowej. Poszukuję takiego samochodu i chciałbym też trochę więcej dowiedzieć się o KJ. Pozdrawiam wszystkich i zabieram się do lektury. Jestem z woj. Kujawsko pomorskiego.
Lewcio69
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2021, 13:06

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: Lewcio69 »

Mam na imię Jacek i po za przywitaniem nie poprosiłem o pomoc nie zamieściłem ogłoszenia o sprzedaży ani kupnie, nie zadałem żadnych pytań technicznych. Poprostu napisałem czym jeżdżę i co mam zamiar kupić dlatego chcę zgłębić temat Cherokee KJ na forum. Pozdrawiam
PS interesuję się żeglarstwem, mtb maratony i xc, narty zjazdowe i biegowe, wszelkim sportem.
Rorshak
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:42

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: Rorshak »

Witam wszystkich, Mateusz, okolice Włocławka, jeep kj. 2.4
Blazej
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: Blazej »

Witam wszystkich. Cieszę się że jestem na grupie. Mam kojota od tygodnia 3.7 LPG
Tatek&Syn
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:33

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: Tatek&Syn »

Witam, Jarek, KJ 2.8 CRD 2004r, wersja Renegade sport.
MocnyKj
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2023, 11:46

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: MocnyKj »

Witam wszystkich

Dziękuję za przyjęcie do grupy miłośników Jeep Cherokee KJ. Mam na imię Piotr jestem z Torunia, KJ jest moim pierwszym autem terenowym, w terenie zawsze bawiłem się motocyklami enduro ale przyszedł czas na troche inne zwiedzanie lasów w bardziej komfortowy sposób. Interesuję się z racji wykonywanego zawodu grafiką, malarstwem oraz ilustracją, motosportem i surwiwalem.
knott
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2023, 07:51

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: knott »

Cześć,
KJ mam ze dwa lata, motor 3,7 z podtlenkiem sprawdza się świetnie.
Wersja Sport, Select Track, skrzynia 42RLE.
Paweł z Bydgoszczy.
ODPOWIEDZ