Półoś prawa przednia

pablo323
Posty: 100
Rejestracja: 26 paź 2022, 22:23

Re: Półoś prawa przednia

Post autor: pablo323 »

Tak generalnie patrzyłem na te półosie i stwierdziłem, że ten sposób połączenia zrobiony przez producenta jest po ch..u. Lewa ma podparcie w dwóch punktach i to na dość dużym ramieniu. Co do prawej to jakaś porażka. Inni producenci jakoś mogą dać długą oś pośrednią połączoną na sztywno z obudową przegubu wewnętrznego a tutaj szkoda gadać. U mnie jeżeli bym zamawiał to zapewne będzie trzeba całość zamawiać czyli oś pośrednią z całą półosią.
pablo323
Posty: 100
Rejestracja: 26 paź 2022, 22:23

Re: Półoś prawa przednia

Post autor: pablo323 »

WieRcik pisze: 29 lis 2022, 01:39 Zamówiłem komplet półosi w Intercarsie, nowych, miały większe luzy niż moje stare. Te same zamówiłem w Rockauto i nie mają grama luzu. Muszę Cię zmartwić ale rzeźbienie na nic się zda, odwlecze nieunikniony zakup za wielką kałużą, finalnie wychodzi szybciej i taniej.
Co do tej półosi z rockauto to jesteś w stanie znaleźć jakiego producenta te komponenty kupiłeś.
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Półoś prawa przednia

Post autor: WieRcik »

A prąciem Cię bardzo. Wejdź sobie na ich stronę, mają różne długości i różme kąty pracy przegubów.
viewtopic.php?f=10&t=485
Obrazek
pablo323
Posty: 100
Rejestracja: 26 paź 2022, 22:23

Re: Półoś prawa przednia

Post autor: pablo323 »

Dla potomnych, jeżeli info na poniższej stronie jest poprawne to wymiary łożyska Szerokość 12,5 mm. Średnica Zewnętrzna 41,4 mm. Wewnętrzna Średnica 35,2 mm. Jak coś to jeszcze link do strony
https://eshop.rbs-handel.de/pl/catalog/ ... ings/4672/
ODPOWIEDZ