Lift 2'' 3.7 automat

Awatar użytkownika
darekcz
Posty: 192
Rejestracja: 01 lut 2022, 10:01
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: darekcz »

Z tego co czytałem to różnice właśnie ma zawieszenie inne sprężyny i amory i i inna przekładnia kierownicza. Ale rama czy buda to nie pisali że są jakieś różnice. Mogę się mylić bo w niecie nie wszystko co piszą musi być prawdą. Jak masz z praktyki wyłapane różnice to zwracam honor.
caninus
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2021, 23:40

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: caninus »

Dziękuję za dotychczasowe podpowiedzi...
Zgromadziłem już amortyzatory,sprężyny,dystans sierżanta od Wariata,odboje Olkusz,wahacze idą od Darka...
Robotę zacznę jak będzie cieplej.
Czy mam zwócić na coś uwagę?Może są jekieś knyfy które Koledzy podpowiedzą,czy jak odłączę akumulator radio będzie potem wołac o kod itp.?
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: WieRcik »

Tak radio będzie chciało koda, po montażu zrób z 500km i dopiro jedź na zbieżność.
Obrazek
caninus
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2021, 23:40

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: caninus »

WieRcik pisze: 04 kwie 2022, 20:15 Tak radio będzie chciało koda, po montażu zrób z 500km i dopiro jedź na zbieżność.
Dziekuje.Kod jest gdzie na obudowie radia?
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: WieRcik »

Nie, jak nie masz kwitów do radia to musisz wygenerować, ewentualnie może autoryzowany sewris po vin Ci udostępni.
Obrazek
caninus
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2021, 23:40

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: caninus »

WieRcik pisze: 05 kwie 2022, 09:37 Nie, jak nie masz kwitów do radia to musisz wygenerować, ewentualnie może autoryzowany sewris po vin Ci udostępni.

Dzięki.
Czy przy zmianie amortyzatorów poduszki gumowe pod sprezyny zostaję te same czy je się wymienia.Jak robiłes u siebie?
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: WieRcik »

Jak nie uszkodzone to mogą zostać, ja wsadziłem do siebie poliuretanowe i to był błąd, spora utrata komfortu, przenosi się to wszystko na budę, także będę je wymieniał na gumowe.
Obrazek
caninus
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2021, 23:40

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: caninus »

Gdzie można dostać same gumy bo widze tylko wraz z mocowaniami amortyzatorów...?
caninus
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2021, 23:40

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: caninus »

Gumy nie były poniszczone.Wystarczyło wymyć,wysuszyć i odzywic gliceryną...

Zauwazyłem jedną rzecz.Po włożeniu sprezyny na tył (Pospring + KYB KG54322+ odbój Olkusz ale zabezpieczony przed wypadaniem) przewód hamulcowy był bardzo napięty na podniesionym aucie.Musiałem drugim lewarkiem podnieść most by nie było takiego napięcia przy przykręcaniu zacisku (zmieniałem szczęki i klocki przy okazji)...
Tu powstaje pytanie...Czy jak założę dystans sierżanta i most będzie miał większe zakresy na wykrzyżach to nie dojdzie czasem do przerwania przewodów?
grzechu 031
Posty: 235
Rejestracja: 22 sie 2020, 20:41

Re: Lift 2'' 3.7 automat

Post autor: grzechu 031 »

Możesz urwać.
Wystarczy odkręcić mocowanie i przedłużyć je blaszką, nawet nie trzeba rozszczelniać układu.
ODPOWIEDZ