Panowie i PANIE.... DOBINSONS CZY IRONMAN

lysyx87
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2022, 20:20

Panowie i PANIE.... DOBINSONS CZY IRONMAN

Post autor: lysyx87 »

Witam. Z góry dziękuję za poradę odnośnie dystansów. Teraz przyszła pora na lift zawieszenia oraz wymianę wszystkich koncowek drozkow, swozni, wahaczy. Poniżej zamieszczam aucie z których chce zakupić części. Bardzo mnie ciekawią różnice pomiędzy dobinsoonem a ironman ponieważ jest różnica w cenie ok 800zl. Miał ktoś do czynienia z tymi podzespołami?
klata543
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:26

Re: Panowie i PANIE.... DOBINSONS CZY IRONMAN

Post autor: klata543 »

Cześć.Jako użytkownik sprężyn Ironman potwierdzam opinie o "siadaniu" tychże.Dobinsons to chyba półka wyżej,jeśli chodzi o jakość i chętnie wypróbowałbym ten zawias.
lysyx87
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2022, 20:20

Re: Panowie i PANIE.... DOBINSONS CZY IRONMAN

Post autor: lysyx87 »

No kusi mnie ten dobinsons tylko właśnie cena mnie zastanawia że są tańsze.... Ale czesem cena nie idzie w parze z jakością
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Panowie i PANIE.... DOBINSONS CZY IRONMAN

Post autor: WieRcik »

Ironman żyje swoim życiem i każdy element zawiasu siada jak mu się podoba, Dobinsona póki co, Jeepowskiego, nie spotkałem ale z relacji Patrolniętego i Pajeratowego kolegi są bardzo zadowoleni, a mieli kilka wynalazków terenowych. Mam Lovellsa od lat i nic się nie dzieje, tyle że teraz wziąłbym MD bo mam HD i jest twardo, klapnęło równo 1,5-2cm względem nowych.
Obrazek
ODPOWIEDZ