Oswitlenie wnetrza sufitowe

borowina1
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2020, 21:43

Oswitlenie wnetrza sufitowe

Post autor: borowina1 »

Hej mam pytanie, oswitlenie wnetrza sufitowe mam dla kierowcy i pasazera z przodu oraz w bagazniku, niestety nie ma dla 2 rzedu siedzen i wpinanie dziecka noca jest klopotliwe.

Czy mozna jakos tam zamontowac oswitlenie? Jest na suficie w 2rzedzie jakis plastik, wyglada jakby tam byl mikrofon czy jakis czujnik temperatury i chcialem w tym miejscuu lampke zrobic, ktos moze juz cos takiego robil?
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Oswitlenie wnetrza sufitowe

Post autor: WieRcik »

Próbowałem ale zrezygnowałem bo to jak kojarzę trzyma się tylko na podsufitce, kupiłem dwie lampki takie wyginane od ciężarówki, te co są przy łóżkach w części sypialnej, miałem je przykręcić do plajstiku na słupku ale póki co nie doczekały się montażu i leżakują z resztą skarbów w piwnicy.
Obrazek
borowina1
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2020, 21:43

Re: Oswitlenie wnetrza sufitowe

Post autor: borowina1 »

Yhym no to ja cos wymysle, zamowilem juz zarowki led na canbus ledowe by wymienic wszystkie, wlacznie z lampkami od deski rozdzielczej, zegarow itd, i pobawie sie by zrobic te swiatlo dla 2 rzedu
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Oswitlenie wnetrza sufitowe

Post autor: WieRcik »

Żarówek w zegarach nie wymieniaj, wsadziłem ledy i chyba tylko dwa się nie spaliły, poza tym kiepsko rozpraszały światło.
Obrazek
borowina1
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2020, 21:43

Re: Oswitlenie wnetrza sufitowe

Post autor: borowina1 »

Ooo dzieki za info
pablo323
Posty: 100
Rejestracja: 26 paź 2022, 22:23

Re: Oswitlenie wnetrza sufitowe

Post autor: pablo323 »

Ja zakupiłem lampki od Mercedesa w447 lub W638 (vito) i miałem montować na podsufitce bo są dość niskie. Więc pytanie ile jest miejsca między podsufitką a dachem? Zasilanie planuję podciągnąć od lampek przy EVICu. Tylko muszę jeszcze zmajstrować jakiś moduł bo włączniki w lampkach są tzw. chwilowe.
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Oswitlenie wnetrza sufitowe

Post autor: WieRcik »

Jak Ci te nie wejdą to pewnie wejdą te co są w bagażniku, po 20-30zł na olx.
Obrazek
pablo323
Posty: 100
Rejestracja: 26 paź 2022, 22:23

Re: Oswitlenie wnetrza sufitowe

Post autor: pablo323 »

Jak tylko znajdę czas na montaż to pokaże wyniki. Na razie zawsze inna pilniejsza rzecz do zrobienia.
ODPOWIEDZ