Regulamin działu POWITALNIA

trollu73
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2023, 22:04

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: trollu73 »

Hej . Z tej strony Piotr . Dziękuję za przyjęcie do zacnego grona jeepniętych . Veni Vidi KJ. Mieszkam pod Brzegiem Dolnym - 30 km od Wrocławia . Mój Kojot to : Cherokee KJ 2.8CRD Limited 2006 od miesiąca . Lubię majsterkowanie i prostą mechanikę dlatego będę czynnym użytkownikiem forum , Pozdrawiam Wszystkich.
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: WieRcik »

Witamy, pochwal się Kojociskiem
Obrazek
PiotrekJ.
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2023, 21:23

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: PiotrekJ. »

Cześć Wszystkim. Na imię mam Piotr, jestem z okolic Torunia. W najbliższym czasie planuje zakup mojego pierwszego KJ'ta. Po erze osobówek chce czegoś bardziej uniwersalnego - terenowego. Jeszcze nie wiem czy będzie to 3.7 benzyna czy 2.8 diesel - dla tego tu jestem. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darekcz
Posty: 192
Rejestracja: 01 lut 2022, 10:01
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: darekcz »

Witaj, jak ja szukałem kj to chciałem benzynę ale nie trafiłem przez pół roku na dobry egzemplarz więc kupiłem w końcu diesla. Jeździ fajne ale co jakiś czas chodzi po głowie 3.7.
matty_wr
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 2022, 15:27

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: matty_wr »

Uszanowanie.
Jestem Mateusz, aktualnie krążę między Brusami w Pomorskim a Sochaczewem w Mazowieckim. Rok temu stałem się szczęśliwym posiadaczem kjota.
Z zainteresowań to głównie broń, militaria i trochę sportu (koszukówka)
Pozdro!
udut33
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2023, 22:30

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: udut33 »

Sylwek ze Świętokrzyskiego witam Wszystkich.Niedawno zakupiłem Cherokee KJ 2.8 CRD .Jest to mój 8-my sam.terenowy ,drugi Jeep[kiedyś miałem XJ-a], oraz pierwsze moje Forum.Obecnie poruszam się Suzuki GV II 1.9 TDi cabrio.Ufam że na forum dowiem się czegoś na temat KJ-a ,oczywiście z mojej strony ,o ile to będzie możliwe,również służę pomocą.
Awatar użytkownika
darekcz
Posty: 192
Rejestracja: 01 lut 2022, 10:01
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: darekcz »

Witam, standardowo pochwal się jak wygląda KJ.
dgljeep
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2023, 19:38

Re: Regulamin działu POWITALNIA

Post autor: dgljeep »

Cześć. Jestem Kaz z Głogowa i Kojot jest moim drugim Jeep'em po Grandzie WK. Jednak Kojiot jest zdecydowanie mniejszy i ... jakby ospały. Zobaczymy czy to jego cecha czy choroba.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ