Cześć wszystkim

KRIS
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2021, 20:15

Cześć wszystkim

Post autor: KRIS »

Cześć wszystkim kj twardzielom, mam od prawie roku Liberty 2003 , nie jest to moje 1 auto, ale widzę ze to wyzwanie😊, ciszę się ze tu trafiłem.
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Cześć wszystkim

Post autor: WieRcik »

Witamy, a coż to się zadziało że mówisz że to wyzwanie?
Obrazek
KRIS
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2021, 20:15

Re: Cześć wszystkim

Post autor: KRIS »

Cześć WieRcik, aktualnie mam błędy 300, 301, 305. Silnik chodzi ok. Byłem u gazownika wymienił filtry, ustawił, zobaczę czy się powtórzą. Świece zmienione.
KRIS
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2021, 20:15

Re: Cześć wszystkim

Post autor: KRIS »

Zastanawiam się tez nad innymi oponami mam szosowe 235/65/R17, bardziej w lekki teren i szosę. Czy AT będą ok?
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Cześć wszystkim

Post autor: WieRcik »

Jest temacik z oponami, rozpisane wszystko łącznie z rzeczywistymi wymiarami opon ppszczególnych producentów, bo niestety mimo że rozmiar deklarowany jest ten sam to rzeczywisty u każdego z producentów jest inny, musisz popatrzeć w jakim stanie masz zawieszenie i ile dostępnego miejsca. Osobiście do takiego zastosowania brałbym Toyo Open Country AT+, super opona na co dzień a i w terenie, tyrystycznie oczywiście, niczego jej nie brakuje, ze śniegiem i deszczem rafzi sobie elegancko. Mam ją w żonki Suzuce i śmiga poęknie, przebieg na chwilę obecną ok 60k km, i jeszcze spokojnie 15-20k km zrobi, żadnego hałasowania, bękania itp. Hałas generuje podobny co markowa zimówka w osobówce.
Obrazek
KRIS
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2021, 20:15

Re: Cześć wszystkim

Post autor: KRIS »

Hej WieRcik, bardzo dziękuje za info. Z miejscem to myśle ze ten sam rozmiar powinien pasować, będę patrzeć.
KRIS
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2021, 20:15

Re: Cześć wszystkim

Post autor: KRIS »

Cześć, co sądzicie o oponkach jak niżej? Maja wzmacniane ranty. Ktoś jeździł na takich?

Matador MP72 Izzarda A/T 2 235/65 R17 108 H XL, FR
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Cześć wszystkim

Post autor: WieRcik »

Opon nie znam ale w tej cenie szukałbym coś popularniejszego, Cooper, Toyo itp. bo teraz są a jak uszkodzisz jedną to gdzie potem dostaniesz, a z popularsów to nawet używkę kupisz
Obrazek
MatKJ
Posty: 61
Rejestracja: 20 maja 2020, 09:40

Re: Cześć wszystkim

Post autor: MatKJ »

Jeżeli szukasz opon uniwersalnych i nie przerabiasz mocno Jeepa to polecam Ci Cooper Discoverer AT3 4S sa to opony z homologacja nawet zimową. Opony maja dobre opinie i kupowałem je w cenie tego Matadora.
KRIS
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2021, 20:15

Re: Cześć wszystkim

Post autor: KRIS »

Hej, dzięki za info, nie myślałem pod kątem podmianki 1 szt 😊.
ODPOWIEDZ