Ile palą Wasze kjty?

KrisT1000
Posty: 143
Rejestracja: 10 mar 2020, 23:03

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: KrisT1000 »

No i co że spalaniem?
Blazej
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: Blazej »

Hej, pochwalibym się na pewno. Nic nie zrobiłem, choróbsko mnie trzyma..
Blazej
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: Blazej »

Suchorz 4x4, już nie zajmuje się Kolojtami, tylko Wranglery, J&M serwis Gdynia bardzo konkretny kontakt, niestety terminy na 2 miesiące w przód. Ehhhh jeszcze mi klepać coś zaczęło na zimny, na rozgrzanym znacznie ciszej ale niepokojące.... Pewnie panewki. Obawiam się najgorszego
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: WieRcik »

Zacznij od zmiany oleju, popychacze lubią hałasować, Suchorz to już tylko monety widzi, a pamiętam jak dziś jak przyjechał na JeepParty Kangurem, którego schował w krzaczorach i z buta przyszedł, bo mu wstyd było :lol: :lol:
Obrazek
KrisT1000
Posty: 143
Rejestracja: 10 mar 2020, 23:03

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: KrisT1000 »

No to masz z tym autem... Ja ostatnio głównie po mieście i mam serię, zimowe opony to niecałe 22 litry. W trasie 16-17...
Jak coś puka... To już chyba nie ma co, jak pisał kolega zrobić zmianę oleju ale ja bym też dał płukankę. I co będzie to na pewno wyjdzie ...
Blazej
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: Blazej »

Aktualizacja, w końcu ktoś pomógł. Obecnie auto jeszcze na warsztacie i: Nieszczelnosc układu dolotowego przy czujniku tmp. Mocno nieszczelna uszczelka kolektora wydechowego, źle dobrane świece zapłonowe. To podobno wpływa na czasy wtryskow. Najgorsze to że na cylindrze nr 2 ciśnienie 9 bar, reszta 11,5 bar przeraża mnie to bo nie mogę sobie pozwolić teraz na remont. Jutro będę wiedział więcej. Stuki to hydropopychacze.
pablo323
Posty: 100
Rejestracja: 26 paź 2022, 22:23

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: pablo323 »

Z tym drugim cylindrem mogą zrobić próbę olejową i przynajmniej będzie wiadomo czy to głowica czy pierścienie
KrisT1000
Posty: 143
Rejestracja: 10 mar 2020, 23:03

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: KrisT1000 »

I znowu zmiana oleju po płukankce. Można wlać też do cylindra coś co rozpuszcza nagar. Może odżyje :)
Blazej
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: Blazej »

Jutro odbieram dzika. Dam znać co z kompresją nie mam go 5 dni a strasznie się stesknilem.
Blazej
Posty: 38
Rejestracja: 07 gru 2022, 21:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ile palą Wasze kjty?

Post autor: Blazej »

Aktualizacja, jak wspomniałem korekty długoterminowe spadły do kilku %(cokolwiek to znaczy). Co do kompresji to nieszczelnosc w zaworze(dmucha w kolektor powiedział mechanik) na razie to sobie odpuszczam. Mam się okazało brak katalizator ów. Umarły i wycięte są z mapy🤔. Uszczelnione kolektory i dolot, pracuje całkiem inaczej, równo. Oby mniej palił😁 w nagrodę dostanie nowy lakier. Dam znać jak z konsumpcją
ODPOWIEDZ