Radio Android + kamera cofania

zychu
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2021, 12:09

Radio Android + kamera cofania

Post autor: zychu »

Witam,
Czy ktoś z was może orientuje się czy są radia z androidem + innymi bajerami (np podłączeni do kamery cofania), które kształtem pasuje do KJa?
Widziałem multimedialne lusterka, ale w pierwszej kolejności próbuję znaleźć takie "radio".

Szukam po polskich internetach i nie trafiłem.

Edit.
wybaczcie znalazłem takie: https://allegro.pl/oferta/radio-nawigac ... fEQAvD_BwE


to może ktoś widział w pełni dotykowe? z YouTubem i obsługą innych aplikacji :)
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Radio Android + kamera cofania

Post autor: WieRcik »

Obrazek
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Radio Android + kamera cofania

Post autor: WieRcik »

Teoretycznie to powinno pasować
960,84 zł 40%OFF | A-sure samochodowe Multimedia Android Auto 10 CarPlay DSP WIFI nawigacja GPS dla Jeep Grand Cherokee Wrangler Dodge Chrysler 2003-2006
https://a.aliexpress.com/_vUbQcV
Obrazek
klata543
Posty: 53
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:26

Re: Radio Android + kamera cofania

Post autor: klata543 »

Ewentualnie można panel cały zmienić na taki pod radio 2din,były kiedyś takie na Allegro.
Kula
Posty: 83
Rejestracja: 09 sty 2022, 08:47

Re: Radio Android + kamera cofania

Post autor: Kula »

Jak widzisz znaleźć jednak można, tylko pamiętaj jeśli zależy Ci na jakości dźwięku nie zmieniaj, stracisz dużo jakości dźwięku i basu zakładając inne niż orgimalne. No chyba że kupisz w renomowanej formie zajmującej się ta dziedziną. Tak było w moim przypadku. Dziś właśnie zamontowałem spowrotem original i jest mega dźwięk.
Grzechu4034
Posty: 15
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Re: Radio Android + kamera cofania

Post autor: Grzechu4034 »

https://wmprojack.pl/radio-gps-1-din-an ... -p-71.html
Najlepsze jakie znalazłem jeśli chodzi o parametry. Mają w sprzedaży też ładne ramki pod nasz model auta oraz od ***** akcesoriów do niego
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Radio Android + kamera cofania

Post autor: WieRcik »

Kupiłem pod oryginalne radio taki emulatorek i śmiga elegancko, sterowanie z kierownicy działa, ma zestaw głośnomówiący który też można obsłużyć z kiery, trochę słaby mikrofon, łączy się z telefonem bez problemu. A no idziała po BT, zależało mi żeby nie było kabulków.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
borowina1
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2020, 21:43

Re: Radio Android + kamera cofania

Post autor: borowina1 »

Tak jak WieRcik dal odnośnik do innego posta. Ja kupiłem radio 1din z 10cali ekranem. Do zrobienia, wygląda fajnie a jak działa?
Kamera cofania rewelacja, mega dobra jakość, multimedia Ok, używam Spotify i mam internet w jeepie i działa to super, nawigacja również działa ekstra.

Minusy to: radio odpala Ok 20sek. To trochę długo, mam ustawiony później tryb czuwania na 20min ale po tym czasie znów długo się odpala.
Kamera działa natychmiast nie trzeba czekać aż radio się odpali.

Kolejny minus to prędkość działania. Generalnie chodzi sprawnie ale wymaga trochę cierpliwości. Nie jest to najnowszy smartphone.

Wiec jaknajbardziej polecam. Mimo minusów ma mase plusów tak po krotce:
Google maps działa super, duży ekran to wyglada fajnie
Dobry mikrofon do zestawu głośnomówiącego i odziwo łączy się zawsze prawidłowo z tel i jakościowo jest super. Nawet mikrofonu używam z radio mimo iż w zestawie był drugi na kablu do poprowadzenia gdzieś bliżej twarzy.

Kolejny plus to internet czyli youtube przeglądarka itd

Jak ktoś ma pytania mogę coś powoedziec
MatKJ
Posty: 61
Rejestracja: 20 maja 2020, 09:40

Re: Radio Android + kamera cofania

Post autor: MatKJ »

Dziękuję za opinię! Może prosić o nazwę modelu, bo na allegro jest tego cała masa?
borowina1
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2020, 21:43

Re: Radio Android + kamera cofania

Post autor: borowina1 »

Bosion 4gb ram px6 procesor 64gb wew pamięci jakoś tak na alliexpres
ODPOWIEDZ