BLOKADA 100%

Gienek
Posty: 15
Rejestracja: 29 paź 2021, 11:55

Re: BLOKADA 100%

Post autor: Gienek »

Dzięki za odpowiedź :) tylko ze nie chodzi o to by było taniej. Ma być dobrze czyli tak jak producent zaleca :)
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: BLOKADA 100%

Post autor: WieRcik »

Sam dadatek możesz kupić osobno. Zdejmiesz dekiel do wymiany, bo nie ma korka spustowego, to zobaczysz czy masz LSD.
Obrazek
Gienek
Posty: 15
Rejestracja: 29 paź 2021, 11:55

Re: BLOKADA 100%

Post autor: Gienek »

Ok a jeszcze pytanko jaką specyfikację najlepiej wlac 75w140 czy może 75w80 bo takie 2 wartości wynalazłem. I ze względu że mopar trochę kosztuje czy ktoś stosował troszkę tańszy zamiennik typu elf czy coś takiego?
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: BLOKADA 100%

Post autor: WieRcik »

Ja leję Orlena i wymieniam co 20k km, dodatek chyba z Castrola miałem.
Obrazek
KAZIK
Posty: 49
Rejestracja: 14 lip 2019, 11:16

Re: BLOKADA 100%

Post autor: KAZIK »

Pytanie
Mam blokadę przód HF RD100 , przednia prawa półoś siedzi w koszu prawidłowo, natomiast lewa nie blokuje się na zabezpieczeniu - półoś dochodzi do sworznia w koszu a się nie blokuje , podebranie - rowek jest zrobiony za blisko sworznia.
Odpowiedź sklepu w którym to kupiłem : " najlepiej znaleźć jakiegoś tokarza i jakoś to sobie przerobić ":)
Pytanie - czy ktoś ma taką blokadę, jeżeli tak czy lewa półos dobrze siedzi na zabezpieczeniu bo nie wiem czy wszystkie tak mają czy po prostu ja tak trafiłem i się zastanawiam- reklamować czy przerabiać
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: BLOKADA 100%

Post autor: WieRcik »

Na grupie fejsbukowej Jeepkj był kolega chyba z Anglii albo z Irlandii który miał tego HF, a co dystrybutor mówi na temat gwarancji w razie takiej przeróbki? Wydajemi się że skoro kazali Ci znaleźć tokarza to nie jesteś jedyny. Kiedyś pisałem z Żółtym ale z Alibaby, bo tam tylko były dostępne, to mi napisał że nie ma dedykowanych do Kojotów ALE można zastosować od XJ, może stąd wynika ta minimalna różnica.
Obrazek
KAZIK
Posty: 49
Rejestracja: 14 lip 2019, 11:16

Re: BLOKADA 100%

Post autor: KAZIK »

A no to chyba wszystko jasne , bo to jest do DANA 30 XJ i KJ - pewnie dlatego tak jest, w środku 1 mostek który trzyma łożysko też nie trzyma równo całej bieżni tylko połowę
Kupiłem to w sklepie MAXXFUN i ogólnie jak pojawił się problem to już mnie olali, w koncu powiedzieli żeby dać to do tokarza - to niby jest odpowiedź od dystrybutora ale na papierze tego nie mam. Do początku listopada mogę to reklamować jako rękojmia tylko nie mam czasu na rozkręcanie i skręcanie a tak naprawdę to nie wiadomo czy wszystkie tak nie mają, Tokarza mam tylko nie wiadomo jakie to jest twarde, na tym jest zębatka mech różnicowego - wygląda identycznie jak w oryginalnym koszu
ODPOWIEDZ