Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Razor004
Posty: 10
Rejestracja: 17 cze 2021, 12:43

Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: Razor004 »

Cześć wam, mam wersję Aemrykańską Jeep KJ, muszę dorzucić śwaiło przeciwmgielne na tył. Jak to robicie? Można raczej kupić przełącznik od świateł przeciwmgielnych i wrzucić go do środka. Lampa z europejskiej wersji pasuje do Liberty amerykańskiej Plug and play? Tam o ile kojarzę jest miejsce na przeciwmgielne. Wiązka czymś różni się Ameryka od Europy?
Co z lampami przód bo mam symetryczne. Widziałem LEDOWE lampy 7 cali, ma ktoś takie? Strasznie drogo sprzedają ludzie prawdziwe europejskie lampy

Pozdro
Przemas
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: WieRcik »

Lampy pasują bez problemu, wiązka pewnie też jest taka sama a jak nie to podciągnij kabulek od przednich przeciwmgłowych i masz od razu z włącznikiem. 7" niestety są za małe i chu.... to wygląda, Hermes zrobił przeróbkę na soczewki i bardzo elegancko to nie dość że wyszło to jeszcze fajnie świeci, chociaż z drugiej strony to nie spotkałem jeszcze diagnosty który by zwrócił uwagę na swiatła w amerykanckie. Kojoty nie miały osobnych włączników do przeciwmgłowych, były zespolone z tymi od świateł mijania, jedyny osobny włącznik do świateł był w wersji Renegat ale to jeszcze bardziej bielszy kruk niż lampy europejskie.
Obrazek
Razor004
Posty: 10
Rejestracja: 17 cze 2021, 12:43

Re: Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: Razor004 »

Wiem właśnie, że włącznik jest w tym pająku ;) kupiłoby się na allegro zwykły włącznik aby też załączając te światła świecił się sam na żółto (diagnosta wymagał tego). Lampy tylne europejskie też takie mało spotykane. Widze tylko USA, bez homologacji
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: WieRcik »

Lampy tylne od angola są takie same, na olx nawet po 50zł były swego czasu.
Obrazek
Razor004
Posty: 10
Rejestracja: 17 cze 2021, 12:43

Re: Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: Razor004 »

W angolu też przeciwmgielne załącza się w lewej lampie? Czy obie strony mają PMG?
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: WieRcik »

Nie też lewa lampa.
Obrazek
Awatar użytkownika
darekcz
Posty: 192
Rejestracja: 01 lut 2022, 10:01
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: darekcz »

Będąc przy temacie przeciwmgielnych świateł mam pytanie jak się włącza tylne światła, patrzyłem w instrukcji co dostałem razem z autem i zgodnie z nią to kręcąc tym pierścieniem na lewej manetce to tylko ściemniam lub całkowicie rozjaśniam podświetlanie zegarów a do oporu biorąc to zapala się światełka sufitowe. Przednie się załączają bez problemu i kontrolka sygnalizuje tą funkcje. Może ktoś to rozgryzł w wersji EU.
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: WieRcik »

Pociągnij pokrętełko w stronę drzwi i się włączą, taki konstruktorski żarcik zastosowali. Tylko pokrętło musi byćw pozycji halogenów.
Obrazek
Awatar użytkownika
darekcz
Posty: 192
Rejestracja: 01 lut 2022, 10:01
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: darekcz »

do tego to doszedłem ale tylko przednie świecą
MatKJ
Posty: 61
Rejestracja: 20 maja 2020, 09:40

Re: Jeep KJ światło przeciwmgielne tył oraz lampy przód

Post autor: MatKJ »

W moim przypadku musisz jednocześnie ciągnąć i lekko przekręcać za ten ostatni końcowy element dźwigni. Kręcisz od siebie.
ODPOWIEDZ