Sprężyny lovells

WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Sprężyny lovells

Post autor: WieRcik »

Poszukaj używki, jest kilku porządnych handlarzy, Grzesiek albo Poldi, nie da się zrobić mostu po taniości, bo albo stani albo będzie wył, pracował 20 lat w jednej pozycji i po wymianie czegokolwiek nie ma szans na powrót w pierwotne miejsce pracy, wałek i atak to, 2 lata temu, 5k PLNów, łożyska z uszczelniaczami ok 1k, robota + reszta dupereli 3k, 8k tyle mnie kosztowała zmiana przełożeń z 3.73 na 4.1, dobrą używkę z 3.73 kupisz bez problemu.
Obrazek
Awatar użytkownika
darekcz
Posty: 192
Rejestracja: 01 lut 2022, 10:01
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Sprężyny lovells

Post autor: darekcz »

To ile kosztuje nowy most? a ile dobra używka?
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Sprężyny lovells

Post autor: WieRcik »

Nie chcę spekulować, zadzwoń sobie do Grześka +48 504 255 357, Poldi +48 880 260 805
Obrazek
malpaOtw
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2023, 22:01

Re: Sprężyny lovells

Post autor: malpaOtw »

Witam, moje pytanie dotyczy sprężyn lovells wiec podepnę się pod temat.

Mam seryjnego KJ z 3.7 z butla LPG.

Chciałem go podnieść 2”
Znalazłem sprężyny Lovells, korę wybrać MD czyHD?
Czy mogą zostać oryginalne amory?
W planach wyciągarka i jakiś bagażnik dachowy.

Auto bardziej na wycieczki z dziećmi nie zależy mi na mega wykrzyzu, a raczej na efekcie cieszącym oko i tu pojawia się kolejne pytanie.
Mam AT 235/70/16, chciałbym je wrzucić stalowe felgi, dostępne felgi 7j maja et -30 ewentualnie 8j i et -10.
Proszę o poradę
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Sprężyny lovells

Post autor: WieRcik »

Lovells HD jest naprawdę twardy, mój Kojot utył o jakieś 270kg i nie poczułem różnicy, jest twardo ale po 80k km klapnęły +-1,5-2,0cm, a gratów w bagażniku mam sporo, oryginalne amory wyzioną raz dwa ducha, Bilstain daje radę, nawet amory od Lovellsa nie dały rady i je wycofno, zwracali kasę. O oponach i felgach jest cały temat, opona oponie nie równa, inna u każdego producenta, mimo tego samego podawanego rozmiaru, tak samo z wagą.
Obrazek
malpaOtw
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2023, 22:01

Re: Sprężyny lovells

Post autor: malpaOtw »

Ok, przeglądałem tematy, chciałem uzyskać info czy felga 8j z et -10 będzie ok.
Czyli co polecasz? Brać MD i mogą zostać seryjne amory ? Zastanawiałem się nad HD z uwagi na dalsze plany z montażem wyciągarki i duża butle w bagażniku
WieRcik
Woźny
Posty: 936
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:40

Re: Sprężyny lovells

Post autor: WieRcik »

To HD, MD klapnie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
ODPOWIEDZ